Спорт Суспільство Україна

U-17: українська збірна розгромила команду Азербайджану

Юнацька збірна України (футболісти не старші 2002 року народження) зіграла перший товариський матч із однолітками з Азербайджану. Про це повідомляє прес-служба ФФУ.

Команда Володимира Єзерського, у якої 16 вересня розпочався останній збір перед кваліфікацією Євро, провела перший із двох запланованих контрольних поєдинків проти збірної Азербайджану.

Перший тайм пройшов за значної переваги синьо-жовтих, які вже на 5-й хвилині відкрили рахунок. Фланговою передачею Кобака скористався Ванат, який вразив ціль із другого поверху. Повна заслуга нападника київського “Динамо” і в другому взятті воріт азербайджанців. На 21-й хвилині на Владиславі порушили правила у штрафному майданчику суперника, і сам постраждалий реалізував пенальті. 2:0.

Другий тайм був також за командою Володимира Єзерського. Уже на 49-й хвилині відзначився В’юнник, який був першим на добиванні після удару Рязанцева. Після цього гості спробували заволодіти ініціативою, і навіть створили щось схоже на небезпеку, але їхній запал на 65-й хвилині загасила швидка контратака господарів, після якої Тлумак відправив мяч у сітку, знову-таки опинившись першим на добиванні. А на 71-й хвилині успіх синьо-жовтим приніс стандарт. Кучерявий навісив, а Кудь головою відправив м’яч у сітку.

На 75-й та 86-й хвилинах ті ж Кудь із В’юнником підбили підсумок зустрічі. 7:0.

Другий поєдинок між цими збірними 20 вересня також відбудеться на НТК ім. В. Баннікова. Початок о 16.30.