Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Терешківська загальноосвітня школа відзначила 30-й день народження (ФОТО)

1 вересня Терешківська загальноосвітня школа I-III ступенів святкувала не лише День знань та початок нового навчального року, а й визначну подію – 30-й день народження.

На ювілейну лінійку прийшло чимало гостей – місцеві жителі, учні, випускники минулих років, вчителі, що працювали в школі в різний період часу, повідомляють у районній раді.

Теплими словами привітав школу зі святом голова Полтавської районної ради Михайло Кононенко. Він запевнив, що влада ніколи не стояла і не стоятиме осторонь проблем школи, адже діти – наше майбутнє, і саме у школі кожна дитина формується як особистість, здобуває необхідні знання, з порогу школи вступає у доросле життя.

Це була не просто свято, а свято, наповнене радістю, теплотою, любов’ю. Малиновий передзвін прожитих років у школі звучав не лише в пам’яті, а і в серці кожного присутнього.

З теплотою і ніжністю згадували роки становлення школи перший директор Іван Хоменко та тогочасний голова сільської ради Лідія Лепейко.

Святковий концерт, у якому виступи нинішніх учнів змінювалися виступами вчителів та випускників минулих років створювали незабутню мандрівку історією із життя школи.