Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Тепловоз компанії “General Electric” “Тризуб” прибув на Крюківський ВБЗ (ФОТО)

Спеціальний поїзд Укрзалізниці доставив від станції Чорноморьск-Порт до правобережного Кременчука (станція Крюків-на-Дніпрі) тепловоз компанії “General Electric”. Як відомо, саме на цьому підприємстві пройде його кінцеве складання: подальше доукомплектування, фарбування та сертифікаційні випробування, повідомляє прес-служба КВБЗ.

Зараз тепловоз знаходиться у корпусі пасажирського вагонобудування.

Для того, щоб провести всі роботи з приймання тепловоза, підготувати його до транспортування, оформити всі необхідні у таких випадках документи до Чорноморська виїжджала група фахівців КВБЗ на чолі з директором з якості Тарасом Беценко. У її складі транспортники, комерсанти, технологи, конструктори, робітники.

Як відомо, 5 червня 2018 року було підписано угоду про партнерство між ПАТ “КВБЗ” та “General Electric”. Згідно з нею на першому етапі планується поставити 30 тепловозів з локалізацією в Україні на рівні 10 відсотків.

10 вересня судно з першим тепловозом прибуло до Чорноморська. Вже наприкінці вересня очікується прибуття наступних 7 вантажних локомотивів ТЕ33А американського виробника “General Electric”.

Нагадаємо, як раніше повідомляло ОКІА “Новини Полтавщини” На Крюківський вагонобудівний завод відправився американський тепловоз (ВІДЕО).