Ви тут:
Суспільство Україна 

Супрун вимагає допустити до Сенцова українських лікарів

В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун вимагає допустити до українського політичного в’язня Олега Сенцова, який тримає голодовку в РФ, українських лікарів.

“Олега Сенцова вивезли до лікарні для “планового обстеження”. Раніше омбудсмену Людмилі Дєнісовій повідомили про те, що консиліум лікарів нібито не виявив у Олега особливих проблем зі здоров‘ям. Вимагаємо надання доступу до Олега українським лікарям!”, – написала Супрун у своєму Twitter.

Нагадаємо, 28 вересня російські тюремники вивезли Сенцова до лікарні міста Лабитнангі, РФ, для планового обстеження.

Український режисер Олег Сенцов був затриманий російськими силовиками в Криму 11 травня 2014 року. Його звинуватили в нібито підготовці терактів на півострові під час окупації Росією і зберіганні зброї та вибухівки.

25 серпня 2015 року Північно-Кавказький окружний військовий суд в Ростові-на-Дону засудив Сенцова до 20 років суворого режиму. Його етапували в колонію в місті Лабитнангі.

Олег Сенцов 14 травня 2018 року оголосив голодування з вимогою звільнити всіх утримуваних Росією українських політв’язнів. За ці місяці він пережив кілька криз голодування, однак припинити протест відмовляється.