Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Студенти ПУЕТ зустрілись з учасниками першого міжнародного молодіжного Erasmus+ обміну «iWork»

5 вересня 2018 року на заняттях з університетської освіти Міжнародного науково-освітнього центру в Полтавському університеті економіки і торгівлі (ПУЕТ) відбулася унікальна зустріч студентів університету з учасниками першого міжнародного молодіжного Erasmus+ обміну «iWork» у місті Полтава, серед яких були 36 студентів із Греції, Грузії, Італії, Португалії, Туреччини та України; по 6 представників з кожної країни.

Обмін присвячений молодим людям, які зіштовхуються із труднощами отримати роботу, що їм подобається, інформує прес-служба Полтавського університету економіки і торгівлі.

Цілями проекту є:

  • отримати знання про те, які варіанти студенти мають на ринку праці, якими навичками вони володіють та як їх перетворити на ресурс доходу; які найкращі способи знайти вакансії та подати заявку на роботу;
  • розвинути свої навички з того, як висвітлити свої позитивні сторони в резюме, як написати мотиваційний лист; як підготуватися до співбесіди та використовувати вербальне, невербальне та паравербальне спілкування під час інтерв`ю;
  • стимулювати бажання подавати заявки на роботу та підвищити впевненість у своїй здатності отримати її, відчувати себе більш розслабленими під час інтерв’ю; покращити свою самооцінку.

Гості розповіли  про програму Erasmus+ та свій набутий досвід участі в подібних проектах та умінню поводити себе на ринку праці. Зустріч проводилася із застосуванням різноманітних неформальних методів (ігор, симуляцій, візуальних методів, ролевих ігор, групових робіт та обговорень) англійською мовою, що дозволило студентам ПУЕТ потренувати свої мовні навички.