Ви тут:
Оголошення Суспільство Україна 

Стартує конкурс студентських наукових робіт про визвольний рух

Центр досліджень визвольного руху за підтримки Українського інституту національної пам’яті та партнерів запрошують студентів подавати свої наукові дослідження про боротьбу УНР та ЗУНР, повстанський рух на Наддніпрянщині у 1920-х роках, селянський опір колективізації, ідеологію та програми українського націоналізму в 1920-1950-х років, чільних постатей ОУН та УПА того періоду, а також повсякденне життя підпільників та повстанців.

Премія за перемогу – 5000 грн, за друге й третє місця – 3000 грн і 2000 грн відповідно, а також книжки з історії визвольного руху.

Учасниками можуть стати студенти українських вищих навчальних закладів. Для участі потрібно до 1 жовтня 2018 податки заявку, а також надіслати на адресу konkurs@cdvr.org.ua конкурсну роботу у вигляді наукової статті (згідно з вимогами), власне фото у форматі jpeg, ілюстрації до роботи у форматі jpeg, якщо такі є, та підписи до ілюстрацій у форматі Word.

Конкурс проводиться уже сьомий рік поспіль. Організатори — Центр досліджень визвольного руху, Інститут суспільних досліджень, гуманітарний факультет Українського Католицького університету, історичний факультет Київського національного університету ім. Т. Шевченка та Національний музей-меморіал жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького» за підтримки Українського інституту національної пам’яті.