Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Старшокласникам Горішньоплавнівської  ЗОШ № 1 розповідали про роботу рятувальників

Напередодні Дня рятівника у Горішньоплавнівський  загальноосвітній школі № 1 за ініціативи фахівців центру зайнятості провели шкільний спортивно-профінформаційний захід «Зустріч із професією». 

Як повідомили у Полтавському обласному центрі зайнятості, мета даного заходу – формування позитивного ставлення учнівської молоді до професії пожежного-рятувальника, виховання прагнення до фізичного вдосконалення, готовності у будь-який час стати на захист інтересів своєї країни.

Серед учнів 8-11-х класів було проведено конкурс творчих робіт та малюнків «Знай поведінку з вогнем обережну!». Діти переглянули презентаційний медіа-проект про професію рятівника, організували виступ агітбригади «Брандспойт». Учні загальноосвітніх шкіл №2 та №6 розповідали про поводження під час надзвичайних ситуацій та про причини виникнення останніх. Також вони мали можливість ознайомитися з книжковою виставкою та тематичною поличкою «Почесно людей рятувати». На школярів чекали пізнавальні ігри та бесіди. Так, у бесіді з школярами під назвою «Хай дитина знає кожна – жартувать з вогнем не можна» приймав участь пожежний рятувальник відділення 17-ї Державної пожежно-рятувальної  частини ГУ ДСНС України у Полтавській області з питань наглядово-профілактичної діяльності Нечитайло Віктор Петрович. Діалог на тему дотримання правил пожежної безпеки пройшов в бібліотеці. Запрошені фахівці ДСНС розповіли учням про професію рятівника, зупинилися на основних правилах поведінки з вогнем і під час пожежі, привели приклади життєвих ситуацій.

Фахівці ДСНС принесли на захід захисні пристрої для рятівника, яким користуються під час гасіння пожежі. Діти мали можливість їх детально розглянути та приміряти, задати питання та отримати змістовні відповіді. В очах юнаків було захоплення та інтерес до представленої професії.

Представники ДСНС також продемонстрували захисні та спеціальні засоби, яким користуються пожежні та розповіли про їх призначення. Насамкінець учні переглянули фільм про професію «рятівник».

Учні дружньо привітали представників ДСНС з професійним святом та побажали їм тільки навчальних сигналів тривоги. Адміністрація шкіл висловили подяку у проведенні профорієнтаційного заходу організаторам та учасникам. Наприкінці зустрічі школярі подякували за екскурсію. У заході взяли участь 180 учнів.