Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Школярам Щербанівської ОТГ презентували автобус, передали книги і спортивний інвентар (ФОТО)

Сьогодні, 3 вересня, у Полтавському районі тривають святкові лінійки з нагоди Дня знань. У школи Щербанівської ОТГ привітати школярів з початком нового навчального року та вручити особливі подарунки завітали голова Полтавської ОДА Валерій Головко, заступник голови Полтавської ОДА Олег Пругло, директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Олена Харченко.

Разом з тим оглянули і класи для першокласників. Вони обладнані відповідно до вимог освітньої реформи Нової української школи, що стартувала по всій Україні 1 вересня. Парти розставлені не в традиційні 3 ряди, а формують окремі групи. Також передбачені ігрові зони та зона відпочинку з іграшками LEGO.

«Щоб забезпечити комфортні умови у класах, попрацювали батьки. Минулого року у нас зробили новий дах, цьогоріч триває термомодернізація», – зазначила директор гімназії Тетяна Тягнирядно.

Цьогоріч до гімназії набрали 5 перших класів, у яких навчатимуться 126 першокласників. Валерій Головко запевнив, що наступного року завершать будівництво басейну поруч з гімназією. Нині там активно ведеться будівництво.

На святковій лінійці Щербанівського навчально-виховного комплексу, де відсьогодні навчатимуться близько 30 першокласників, презентували шкільний автобус для шкіл Щербанівської ОТГ. Його придбали на умовах співфінансування Полтавської ОДА і Щербанівської ОТГ.

«Сьогодні у Щербанівській ОТГ свято. Ми відвідуємо школи, дивимось на їхній стан, бо це рік Нової української школи. Нам потрібно привести їх до нових стандартів. Щербанівська школа зараз не в кращому стані. Нині закінчується проект на оновлення цього закладу. Думаю, що за рахунок різних джерел фінансування через 2 роки вона відповідатиме всім нормам. У Розсошенській гімназії інша ситуація. Тут 1 вересня святкували вже в оновленій школі», – зазначив голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

Учням Тростянецького навчально-виховного комплексу, де цьогоріч набрали 12 першокласників, подарували книги «Полтавщина: шлях до незалежності». Як зазначила директор закладу, ці видання будуть доступні учням або в бібліотеці, або в музеї хліба.

«Це дієвий музей-кімната, де проходять різного роду заняття. На подвір’ї школи знаходиться відкритий зелений клас, де можна викладати такі предмети, як основи здоров’я чи природознавство», – розповіла директор навчально-виховного комплексу Наталія Драч.

 

«Фінансова спроможність ОТГ дала можливість розпочати і термомодернізацію, і заміну вікон у школах. Всі 1 класи відремонтували за кошти ОТГ, також для них придбали обладнання та меблі. Зараз ми розробляємо проект для термомодернізації Розсошенської гімназії, там вже встановлені нові вікна. Також нові енергозберігаючі вікнауже встановлені  уЩербанівській школі, навчальному закладі села Великий Тростянець, частково – у школі села Гора частково», – розповів сільський голова Щербанівської ОТГ Ігор Процик.

З нагоди свята усім школам вручили сертифікати на отримання спортивного інвентарю.