Ви тут:
Відео Суспільство Україна 

Серед підрозділів ООС пройшов черговий етап конкурсу на кращу артилерійську батарею (ФОТО, ВІДЕО)

Учасники змагання виборювали першість у чотирьох номінаціях: тактична – оцінювалась злагодженість дій батареї, спеціальна – оцінювались уміння та практичні навички особового складу зі спеціальної та технічної підготовки, професійна – оцінювались практичні навички офіцерів у виконанні ними залікових вогневих завдань з бойовою стрільбою, теоретичних знань і практичних навичок з правил стрільби та управління вогнем та курсу підготовки артилерійських підрозділів, спортивна – оцінювались навички та вміння особового складу витримувати фізичні навантаження та протистояти стомленню в процесі військово-професійної діяльності. Все це відбувалося на фоні тактичної обстановки, яка передбачала ведення протидесантної оборони на морському узбережжі, повідомляють у прес-службі ООС.

Головним підсумком таких змагань є повна готовність артилерійських підрозділів до виконання завдань за призначенням. Особовий склад на практиці доводить до автоматизму навички в розгортанні вогневих позицій, завданні прицільного артудару по заданих цілях, швидкому відході в зазначені райони.

Найкращі артилерійські підрозділи та військовослужбовці від Командувача об’єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва отримали почесні відзнаки, грамоти та цінні подарунки.