Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Розповіли про призов полтавців на строкову військову службу у вересні-листопаді

Цьогоріч під призов підпадають громадяни України з 1999 по 2000 роки.

Більше про це йдеться витязі з наказу військового комісара Полтавського об’єднаного міського військового комісаріату від 13 серпня 2018 року, опублікованому на сайті міської ради Полтави:

На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та Указу Президента України від 15.02.2018 р. №33/2018

НАКАЗУЮ:

1. З’явитися на призовну дільницю Полтавського ОМВК для призову на строкову військову службу усім громадянам України з 1999 по 2000 роки народження, яким в період чергового призову виповнилося 18 років та старшим, а також громадянам призовного віку, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старшим особам, які не досягли 27-річного віку з 1991 по 1998 роки народження і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

2. Прибути усім громадянам, які підлягають призову на строкову військову службу на призовну дільницю за адресою: м. Полтава, вул.. Дмитра Коряка, 4а в зазначений в повістці час з документами, що вказані в особистих повістках. Громадяни, які не отримали повісток для призову на строкову військову службу зобов’язані прибути в Полтавський об’єднаний міський військовий комісаріат до 10 вересня 2018 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу.

3. Негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитись у військовий комісаріат для проходження призовної комісії, усім особам призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території м. Полтава.

4. Оформлювати документи та притягувати до відповідальності громадян, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату – згідно з чинним законодавством.

5. Керівникам підприємств, установ, організацій, кооперативів та навчально-виховних закладів незалежно від форм підпорядкування і форм власності, на підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» відкликати призовників з відрядження для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

6. Цей наказ розмістити в засобах масової інформації та друкованих виданнях.

Військовий комісар

Полтавського об’єднаного міського військового комісаріату

полковник

О. В. ТУРЧЕНКО