Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Рятувальники нагадують жителям Полтавщини правила використання пічного опалення та електроприладів

У зв’язку з похолоданням, громадяни починають використовувати газове, пічне опалення та додаткові електричні прилади для обігріву. Державна служба України з надзвичайних ситуацій нагадує про необхідність дотримання елементарних правил пожежної безпеки, повідомляє прес-служба відомства.

Рятувальники радять громадянам постійно слідкувати за станом опалювальних печей та димарів, своєчасно їх ремонтувати.

“Слідкуйте за справністю електричних мереж. Не залишайте без нагляду увімкнені телевізори та інші електропобутові прилади. Будьте обережні при палінні та використанні відкритого вогню на горищах, в підвалах, сараях та інших підсобних приміщеннях”, – йдеться у повідомленні.

Також, щоб запобігти виникненню пожеж у житловому секторі, співробітники Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області проводять роз’яснювальну роботу серед населення.

Так, 27 вересня фахівці ДСНС провели рейд по житловому сектору у Диканському, Великобагачанському, Хорольському районах.

Під час бесід із громадянами, рятувальники розповідали про основні надзвичайні події, які виникали у районі, їх причини виникнення та наслідки.

Щоб громадяни не забували про поради та у разі можливого виникнення пожежі у житлі знали як потрібно діяти, працівники ДСНС роздавали людям тематичні листівки.