Ви тут:
Суспільство Україна 

Президент сподівається на запровадження сучасних методів ведення лісового господарства

Президент України Петро Порошенко привітав з професійним святом працівників лісового господарства, лісової, деревообробної промисловості України, передає прес-служба Адміністрації Президента України.

“Щиро вітаю вас із професійним святом — Днем працівників лісового господарства, лісової, деревообробної промисловості України”, — сказав він.

Глава держави наголосив, що завдяки їхній відповідальній і наполегливій праці забезпечується зміцнення лісового фонду країни, його відновлення та збереження екологічної привабливості лісів.

“Переконаний, що ваші професіоналізм, невичерпна життєва енергія та відданість обраній справі й надалі сприятимуть запровадженню сучасних методів ведення лісового господарства тa раціональному використанню природних ресурсів для подальшого розвитку і задоволення зростаючих потреб вітчизняної деревообробної промисловості”, — підкреслив Президент.

Нагадаємо, Україна займеться розробкою стратегії ЄС для розвитку Карпат. Відповідний намір задекларував міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів, підписавши з представниками Польщі, Угорщини та Словаччини Декларацію про наміри щодо створення нової макрорегіональної Стратегії ЄС для розвитку Карпатського регіону України, Польщі, Угорщини та Словаччини.