Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Представники закордонних міст-побратимів привітали миргородців з Днем міста

15 – 16 вересня у Миргороді відбулися святкові заходи до Дня міста. Вітали з Днем народження місто-курорт не лише місцеві жителі, а й делегації з міст–побратимів. Цього року до нас приїхали представники з міст Згожелець (Польща), Горна Оряховіца (Болгарія), Єкабпілс (Латвія), Анікщай (Литва) та Смолевічі (Білорусь).

Питання подальшого співробітництва міст-побратимів обговорили під час екскурсії курортом “Миргород” та на офіційній зустрічі, що відбулася у залі засідань міської ради, повідомляють у міській раді.

Під час спілкування за круглим столом загадали історію встановлення дружніх зв’язків. Міський голова Сергій Соломаха розповів про те, що вдалося зробити за час такого співробітництва з кожним закордонним містом.

Відрадно те, за роки співпраці відбулися обміни за участю дитячих колективів. Закордонні міста-побратими приймали спортсменів, юних техніків, творчі колективи та оздоровлювали дітей з родин учасників АТО.

Представники міст-побратимів також висловили керівництву Миргорода вдячність за співпрацю у різних напрямках та можливість оздоровчого туризму на високому європейському рівні. До речі, група відпочивальників з Польщі наразі проходить курс лікування на курорті “Миргород”.

Обговоривши подальші напрямки співробітництва сторони обмінялися сувенірами, залишили побажання у Книзі почесних гостей, побували на святкових заходах та разом з міським головою привітали зі сцени миргородців з Днем міста.