Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Представників фармацевтичної галузі Полтавщини привітали з професійним святом

У переддень професійного свята полтавських фармацевтів привітали на урочистостях в краєзнавчому музеї ім. Василя Кричевського.

З  Днем Фармацевта присутніх вітав заступник голови Полтавської облдержадміністрації Олег Пругло. Про це повідомили у Полтавській ОДА.

«Нелегка і складна праця фармацевта. Ваша професія є надзвичайно важливою для мешканців нашої області. За себе скажу, коли хворію, то поспішаю не до лікаря, а, перш за все, іду до аптеки. І саме ви – фармацевти перші надаєте медичну допомогу. У вашій роботі треба бути і психологом, і людиною з великим серцем, щоб допомагати кожному та знати як це зробити.   Я бажаю вам та вашим сім’ям добра та благополуччя,  мирного та ясного неба», – зазначив Олег Пругло.

У Полтавській області  є чимало аптечних мереж та аптек, що є лідерами фармацевтичної галузі. Саме ці заклади надають якісні та сучасні послуги населенню. Серед них і комунальне підприємство «Полтавафарм». Воно налічує більше 200 аптек. Як зазначив голова Полтавської філії асоціації фармацевтичної палати України  Володимир Чапенко,  нині є дефіцит в кадрах, особливо в селах.

«Фармацевтичний ринок змінюється та глобалізується. І велику увагу приділяють міжнаціональним мережам. Однак ліками людей  забезпечують місцеві аптеки.  Саме вони виконують державні програми з забезпечення населення доступними ліками. Існують і спеціальні програми для пенсіонерів», – сказав Володимир Чапенко.  

За багаторічну сумлінну працю та  високий професіоналізм почесними грамотами облдержадміністрації нагородили кращих із кращих фармацевтичних працівників Полтавщини.

День фармацевта, або День фармацевтичного працівника України щорічно відзначається у третю суботу вересня.