Ви тут:
Суспільство Україна 

Повітряні Сили ЗСУ проведуть міжнародні навчання “Чисте небо-2018”

За інформацією Управління верифікації Генерального штабу Збройних Сил України, наша країна, виконуючи свої міжнародні зобов’язання перед державами ОБСЄ, відповідно вимог Віденського документа 2011 року про заходи зміцнення довіри та безпеки, поінформувала міжнародну спільноту щодо проведення міжнародних військових навчань “Чисте небо-2018” у період 8-19 жовтня 2018 року. Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

У навчаннях братимуть участь військові підрозділи країн-членів Альянсу: Бельгії, Великої Британії, Данії, Естонії, Нідерландів, Польщі, Румунії та США.

Протягом навчань планується здійснити близько 330 літако-вильотів.

Загальна кількість військовослужбовців, яка буде задіяна у навчаннях — до 700 осіб.

Від Повітряних Сил Збройних Сил України у навчаннях буде задіяно 5 підрозділів тактичної авіації і близько 350 військовослужбовців.

Мета заходу: підвищення рівня підготовки екіпажів під час виконання тактичних задач у коаліційному середовищі, підвищення рівня взаємосумісності з повітряними силами США та інших країн-членів НАТО при ведені спільних повітряних операцій по забезпеченню захисту повітряного простору, ефективному спільному управлінню і контролю, пошуку і порятунку особового складу, аеромедичної евакуації та забезпеченню кіберзахисту.

Район навчань: повітряний простір західної та центральної частини України.

Під час міжнародних навчань будуть відпрацьовані тактичні задачі без застосування бойового озброєння.