Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавцям радять користуватись онлайн сервісом для перевірки документів, аби вберегтись від шахрайств

Громадянам чи організаціям, які довіряють своє майно чи кошти третім особам, варто перевіряти документи, щоб уникати підробок і шахрайств.

Державна міграційна служба України пропонує користуватись онлайн-сервісом «Перевірка недійсних документів», про це повідомляє управління Державної Міграційної Служби у Полтавській області на своїй сторінці у Фейсбук.

“Враховуючи поширені факти шахрайств з підробленими документами, особливо радимо громадянам та організаціям, які довіряють свої кошти чи майно третім особам, користуватися можливостями он-лайн сервісу Державної міграційної служби України «Перевірка недійсних документів».
Витративши декілька хвилин свого часу на перевірку документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство можете вберегтися від шахрайств з підробленими документами. Он-лайн сервіс ДМС України «Перевірка недійсних документів», доступний за посиланням: nd.dmsu.gov.ua, де кожен може швидко та безкоштовно здійснити перевірку за базою недійсних документів”, – йдеться у повідомленні.