Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавців найбільше турбує незадовільний стан доріг у місті та низький рівень якості медпослуг – соціологічне опитування

У серпні 2018 року в Полтаві провели опитування мешканців міста, аби з’ясувати рівень їх поінформованості щодо використання бюджетних коштів. Запропоновані питання також стосувалися встановлення думки щодо ефективності фінансування різних галузей та бажання громадськості брати участь в бюджетному процесі.

Всього в опитуванні взяло участь 624 респонденти різного віку і статі. В одному із запропонованих питань, полтавці мали відповісти, які ж проблеми міста їх хвилюють у першу чергу.

Тож, найбільше полтавці занепокоєні:

незадовільним станом доріг – 47,28%

низьким рівнем якості медичних послуг – 29,01%

корупцією в органах місцевого самоврядування – 22,92%

дефіцитом робочих місць і високим рівнем безробіття – 20,99%

незадовільною якістю транспортних перевезень – 18,43%

Більше 75% полтавців вважають, що існуючі проблеми можна вирішити за рахунок коштів міського бюджету. На думку 12,18% це все ж таки неможливо, решті – важко відповісти.

Опитування громадян проводилося Інститутом аналітики та адвокації з використанням системи Pollex у форматі особистого структурованого інтерв’ю.

Довідково:

У дослідженні громадської думки взяли участь 624 респонденти – 344 жінки (55,13%) та 280 чоловіків (44,87%). Статево-вікова структура дотримана у відповідності до вибіркової сукупності.

56,57% опитаних мають роботу; 29,01% – пенсіонери; решта (14,42%) – безробітні.

Вищу освіту мають 57,53% опитаних, середню спеціальну (закінчили технікум) – 34,29%, середню (закінчили школу) – 8,18%.

Максимальна похибка – 4% з імовірністю 0,9545.

Матеріал створений ГО «Інститут аналітики та адвокації» за співпраці з Європейським Союзом у рамках проекту «Партнери по розширенню прав та можливостей». Зміст цього документу є відповідальністю виключно Інституту аналітики та адвокації у проекті PiE і ніяким чином не може сприйматися, як погляд Європейського Союзу.

Прес-служба ГО «Інститут аналітики та адвокації»