Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавським поліцейським, які затримали групу вимагачів, вручили віднаки (ФОТО)

Нагадаємо, що на початку вересня оперативники карного розшуку обласної поліції, спільно із співробітниками УСБУ, прокуратури та працівниками місцевого відділу поліції, із залученням спецпідрозділу “КОРД” затримали групу осіб, які обґрунтовано підозрюються у вимаганнях коштів від мешканців Гадяцького району.  

Сьогодні, під час відеоселекторної наради керівництва поліції Полтавщини, головний поліцейський області Андрій Замахін відзначив поліцейських, які брали безпосередню участь у затриманні зловмисників. Про це повідомили у ГУ НП у Полтавській області.

Відзнакою ГУНП в Полтавській області «За сумлінну службу ІІІ ступеня» полковник поліції відзначив начальник Гадяцького відділу поліції. 

«Знаком Пошани» Головного управління Національної поліції в Полтавській області відзначено заступника начальника Гадяцького відділу поліції – начальника сектору кримінальної поліції.«Грамоти ГУНП в Полтавській області» отримали працівники Управління карного розшуку поліції області, а також слідчий і оперативник Гадяцького відділу поліції, а також оперативники Кобеляцького відділу та Диканського відділення поліції. 

– Дякую Вам за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, проявлені пильність та сміливість, – звернувся керівник поліції Полтавщини до присутніх.