Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавський рибоохоронний патруль виявив незаконну скупку 210 кг риби

Полтавський рибоохоронний патруль в ході рейду виявив та зупинив незаконну скупку 210 кг риби.

Вчора близько 14:00 патрульні затримали мешканця Чорнобаївського району, який на власному автомобілі поблизу с. Лящівка Чорнобаївського району Черкаської області займався незаконною скупкою свіжовиловленої риби. А саме: сазан – 50 кг, карась сріблястий – 160 кг.

При перевірці, громадянин не надав документи, які засвідчують законність придбання риби, та сертифікат якості, чим своїми діями порушив п.3.14 Правил любительського та спортивного рибальства та статті 63 Закону «Про тваринний світ».

На порушника склали протоколи за частиною першою статті 88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Рибу вилучили та здали на рибоприймальний пункт. Матеріали направили до Чорнобаївського районного суду Черкаської області.

Згідно Адміністративного Кодексу, порушення порядку придбання чи збуту риби тягне за собою накладення штрафу від 30 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Якщо ж такі дії вчинені щодо об’єктів, занесених до Червоної книги України, або таких, що перебували на території природно-заповідного фонду, то розмір штрафу – від 100 до 250 неоподаткованих мінімумів. У грошовому еквіваленті штрафи знаходяться в рамках 510-1700 грн та 1700-4250 грн відповідно. Також можлива конфіскація риби, яку продавали без документів.