Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Полтавських рятівників привітали з професійним святом (ФОТО)

Керівництво Головного управління ДСНС України у Полтавській області відзначило кращих працівників грамотами та новими званнями.

В актовій залі з нагоди професійного свята рятівників вітало керівництво управління, а також обласна влада.

 

«Це свято з кожним роком стає все більше знаковим. Порятунок людини у будь-якій надзвичайній ситуації – благородний, але у той же час складний шлях тих, хто за покликом серця обрав професію рятівника. Сміливі та мужні люди з честю виконують обов’язок перед народом», – зазначив у своєму виступі Начальник Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб.

Кращі полтавські рятівники отримали з рук керівництва нагрудні знаки, а також почесні грамоти від обласної держадміністрації та облради.

«Для мене є показником той факт, що, як у радянські часи, так і зараз у кожному телефонному довіднику першим телефоном був вказаний Служби надзвичайних ситуацій. Це говорить про те, що у будь-якому надзвичайному випадку з’являються першими рятівники. Ми, як обласна влада, повинні забезпечити комфортні та безпечні умови для вашої роботи. Держава дбає про вас та безпеку громадян», – розповів заступник голови обласної державної адміністрації Роман Товстий.

День рятівника — свято, яке відзначається в Україні щорічно 17 вересня. Встановлене 12 вересня 2008 року указом Президента України на підтримку ініціативи громадськості та Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.