Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

«Погашення заборгованості із виплати заробітної плати підприємствами-боржниками – на постійному контролі в ГТУЮ», – Дар`я Бриндак

Відбулася спільна нарада Головного територіального управління юстиції у Полтавській області із представниками  Полтавської облдержадміністрації, Головного управління Пенсійного фонду України, Головного управління ДФС, Полтавської філії ДП «СЕТАМ» та арбітражними  керуючими.

Говорили про стан та перспективи погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах області, що перебувають у процедурі ліквідації.

«Погашення заборгованості із виплати заробітної плати – одне з пріоритетних напрямів в роботі ГТУЮ у Полтавській області. Наше завдання – унеможливити порушення трудових прав та кардинально змінити ставлення недобросовісних роботодавців до законодавства»,- наголосила, відкриваючи засідання, в. о. начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар`я Бриндак.

Учасники наради обговорили можливість реалізації майна підприємств-банкрутів шляхом проведення аукціонів на електронному торгівельному майданчику «СЕТАМ».  Керівник Полтавської філії ДП «СЕТАМ» Павло Магда запропонував співпрацю арбітражним керуючим, наголосивши, що даний торгівельний майданчик має досвід реалізації різнопланового майна та є одним з найпрозоріших ресурсів.

Підбили на засіданні і результати роботи відділу з питань банкрутства та проаналізували перспективи погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах, які перебувають у процедурі ліквідації.

В.о начальника ГТУЮ у Полтавській області Дар`я Бриндак