Ви тут:
Комуналка Полтавщина Суспільство 

По вулиці Шведській, 18 працівники «Полтававодоканалу» проводять ремонтні роботи на каналізаційній мережі (ФОТО)

20 метрів старих чавунних труб каналізаційної мережі по вулиці Шведська, 18 замінили на сучасні пластикові. Також фахівці «Полтававодоканалу» демонтували два старі цегляні колодязі. Замість них встановили нові залізобетонні.

Більше половини каналізаційних мереж Полтави зношені і знаходяться в аварійному стані. По вулиці Шведській, 18 нині завершуються ремонтні роботи.

Труби вийшли з ладу, мережі зношені. Ми проклали нові діаметром 160 міліметрів. А ще зруйнувалися цегляні колодязі. Ми встановили нові залізобетонні кільця, – говорить майстер служби каналізації Олексій Сокоренко.

За словами мешканки будинку Людмили Мусіної, цим трубам понад піввіку, тож проблема назрівала давно.

Звернулися до керівництва «Полтававодоканалу», були на прийомі у головного інженера підприємства, з яким постійно тримаємо контакт. Вдячні, що нас почули і почали вирішувати нашу проблему. Коли є вода у будинку – дуже важливо, але справність каналізації, мабуть, важливіший фактор. Знаємо це з власного досвіду.

Сусідка пані Людмили, Галина Довгань співчуває комунальному підприємству:

Знаємо, що водоканалівці обмежені коштами, але роблять все, що у їхніх силах. Більшість труб центральних вулиць були прокладені у першій половині минулого століття. Каналізація не справляється із нинішнім навантаженням. Добре було б, якби наша влада активніше підтримувала підприємство.

За словами Олексія Сокоренка, частковий ремонт каналізаційних мереж не дає сталого результату. Майже одночасно аварії виникають у різних місцях.

Власними силами важко підтримувати каналізацію у належному стані, мережі виходять з ладу то тут, то там. Негативна тенденція росте, попри це, ми намагаємося тримати ситуацію під контролем. І далі працюватимемо задля блага наших споживачів, – говорить фахівець.

Прес-служба «Полтававодоканалу»