Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

Підозрюваного у хабарництві полтавського прокурора відсторонили від посади

За клопотанням прокуратури Полтавської області прокурора Полтавської місцевої прокуратури, який підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище неправомірної вигоди за не вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду будь-якої дії з використанням службового становища, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди) КК України відсторонено від посади строком на 2 місяці із зобов’язанням вилучення документа, який посвідчує посаду прокурора. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Вказаного прокурора затримали 8 вересня після отримання неправомірної вигоди у сумі 1 тисячі доларів США. За вказані кошти службовець обіцяв громадянину не притягувати його до кримінальної відповідальності.

Досудове розслідування триває.

Підозрюваному загрожує покарання у виді позбавлення волі строком до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.