Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Очільник компанії Tesla Ілон Маск може постати перед судом

Фінансовий регулятор США звинуватив очільника компанії Tesla Ілона Маска в тому, що він вводить в оману інвесторів своїми публічними заявами. Відзначимо, що комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) вже звернулася до суду із відповідним позовом. Про це повідомляє “24 канал” з посиланням на The New York Times.

Причиною судового позову стала заява Маска у Twitter. Минулого місяця він повідомив, що планує викупити 100% акції автомобільного виробника Tesla. Перспектива спричинила бурхливе обговорення у соціальних мережах та на ринках, що сприяло зростанню акції компанії.

Комісія з цінних паперів та бірж у своєму позові, який подали до федерального суду в Нью-Йорку, звинувачує Ілона Маска у шахрайстві, через його неправдиві публічні висловлювання з потенційною шкодою для інвесторів.

Таким чином SEC планує змістити Маска із посади виконавчого директора Tesla або будь-яких інших компаній, акції яких є в обігу на біржі. Відзначимо, що таке покарання є одним із найбільш серйозних покарань від SEC, яке можуть накласти на корпоративну виконавчу владу.