Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Новосанжарець Юрій Коцегуб увійшов до вісімки кращих молодих літераторів України

У Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва ім. О.Гончара відбулася зустріч письменника з Нових Санжар Юрія Коцегуба зі студентами Полтавського коледжу нафти і газу, повідомляє “Полтава Бібліограф“.

Юрій – лауреат Міжнародного літературного конкурсу “Коронація слова” (2012) у номінації “Романи”, володар спеціальної відзнаки літературного конкурсу “Гранослов” (2016), Всеукраїнського конкурсу рукописів прози “Крилатий лев” (2017).

Тридцятичотирирічний літератор, сім років працюючи на буровій і навчаючись заочно в ПНТУ ім. Ю. Кондратюка, в перервах між вахтами, вивчав історію України, історію, фольклор, легенди і перекази рідного краю, написав не один роман. Вірний історико-патріотичній тематиці, впевнений у своїх силах, надсилав їх на престижні конкурси і… отримував перемоги. Ввійшов у вісімку кращих літераторів України до 35 років, чиї твори будуть опубліковані у журналі “Дзвін”, а незабаром повинна побачити світ і перша книга.

Останнім часом він працює над творами про історичні події на Новосанжарщині, досліджує сторінки життя видатних уродженців краю, незвичайні пам’ятки історії і культури. Ці матеріали друкуються і на сторінках періодики.

Для присутніх підготували перегляд публікацій про Ю. Коцегуба в періодичних виданнях.