Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Нові гранти та проекти: на Полтавщині з офіційним візитом перебуває делегація Представництва ЄС в Україні (ФОТО)

18-20 вересня делегація Представництва Європейського Союзу в Україні з офіційним візитом відвідує Полтаву та Кременчук.

Сьогодні представники делегації перебувають у Полтаві. У рамках візиту, відбулася низка інформаційних заходів. Зокрема і презентація відкритих конкурсів на гранти та проекти ЄС, на яку зібралися представники неурядових організацій, які зацікавлені у подачі заявок на гранти та проекти ЄС.

Фахівці представили аудиторії пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, можливості співпраці, а також огляд довготривалих освітніх, молодіжних, культурних та бізнесових програм Євросоюзу, які доступні для України щонайменше до 2020 року, а також інформаційні ресурси Представництва ЄС. Серед презентованих програм: Horizon 2020, Creative Europe, Culture Bridges, Erasmus+, eTwinningPlus, COSME, EU4Business та ініціатива для молоді EU Study Days (Єврошкола).

– У Представництва ЄС є велика Всеукраїнська інформаційна кампанія, під час якої ми об’їдемо усі регіони України, а це за рік – 24 області. У кожній області розповідаємо про відкриті для українців програми, можливості, які можна на безкоштовній основі використовувати. Наші заходи орієнтовані на громадські організації, активістів, представників влади, на малий та середній бізнес, є певні можливості і для представників ЗМІ. Візит на Полтавщину — наш 17-й регіональний візит. Далі поїдемо до Кременчука, потім — у Миколаїв та Кропивницький. Сьогодні ми презентуємо довгострокові проекти, різні гранти від ЄС, які діятимуть для України до 2020 року, – розповіла “Новинам Полтавщини” представниця ГО “Інтерньюз Україна”, менеджерка інформаційної кампанії від Представництва ЄС “Будуємо Європу в Україні” Ірина Широкова.

За її словами, під час тренінгу можна отримати не лише теоретичні знання, а й практичні. Досвідчений тренер розповість присутнім, як правильно заповнювати грантові заявки та як зробити так, щоб заявка була успішною.

– Мені цікаво, бо будуть представлені програми та можливості як для бізнесу, так і для громадськості щодо роботи з партнерами в ЄС. Ми маємо гарну можливість познайомитися з новими людьми та отримати корисні для себе знання. Я маю надію, що з сьогоднішнього заходу зможу винести джерела, де дивитися і що дивитися, і де громадськість може знайти підтримку для своїх ініціатив, які підуть і на благо громади області та міста, – зазначив громадський активіст Костянтин Донченко.

Зазначимо, що візит Представництва ЄС до Полтавської області є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.