Ви тут:
Суспільство Україна 

Навчання “Козацька воля — 2018”: українські вертолітники виконали низку завдань (ФОТО)

Армійська авіація Сухопутних військ Збройних Сил України в ході проведення стратегічного командно-штабного навчання “Козацька воля — 2018”, виконує завдання за призначенням в умовах максимально наближених до бойових, повідомляє прес-служба Міноборони України.

Увесь алгоритм бойової роботи вертолітників, зміни в обстановці та районах виконання польотних завдань вимагають від льотного складу максимальної концентрації та професійної майстерності.

На півдні і заході України ескадрильї виконували посадки на високогірні майданчики, організовували пошуково-рятувальні дії, здійснювали авіаційну підтримку з повітря висадки десанту та забезпечували їхні десантно-штурмові дії.

Сьогодні задіяні підрозділи армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України, на півдні України, бойовим порядком виконали десантно-транспортні завдання, а саме: з повітря висадили десант на узбережжя Чорного моря та здійснили прикриття військових дій десанту по відбиттю умовного морського десанту, вогневим ураженням знищували живу силу та техніку противника.

За словами начальника армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України полковника Ігоря Яременко усі поставлені завдання виконано вчасно та на високому професійному рівні.