Ви тут:
Суспільство Україна 

Намісник Києво-Печерської Лаври Павло та митрополит Онуфрій потрапили до бази сайту “Миротворець”

Очільник Української православної церкви Московського патріархату митрополит Онуфрій (світське ім’я – Орест Березовський) потрапив у розділ “Чистилище” сайту “Миротворець”.

“Агент впливу Російської православної церкви (РПЦ) в Україні. Супротивник створення незалежної помісної церкви в Україні”, – так його охарактеризували на сайті.

Трохи раніше до бази “Миротворця” внесли намісника Києво-Печерської Лаври, одного із чільних діячів Московського Патріархату в Україні, члена міжсоборної присутності Російської православної церкви, депутата Київради від Партії регіонів у 2008-12рр., митрополита Павла із підписом «антиукраїнський пропагандист і противник незалежності українського православ’я».

Підставою для внесення у базу стало відео в YouTube, де митрополит погрожує «прокляттям» тим, хто насмілиться повернути Українській церкві Києво-Печерську Лавру.

Центр «Миротворець» — неурядова організація, що займається дослідженням ознак злочинів проти основ національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку. Створений волонтерами під час найгарячішої фази російсько-української війни навесні 2014 року.

Його завданням  є надання інформаційно-консультативної допомоги органам виконавчої влади з метою остаточного встановлення миру та злагоди в Україні. У своїй роботі особливу увагу Центр приділяє проявам терористичної та сепаратистської  діяльності на території України.

Джерелами інформації для роботи Центру є насамперед загальнодоступні матеріали, що розміщуються в мережі Інтернет, друкованих виданнях, тощо.