Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Найближчим часом стартує рекламна кампанія «Громадського бюджету Кременчука-2018»

Про це сьогодні  говорили у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради на засіданні робочої групи з питань впровадження громадського (партисипаторного) бюджету в місті Кременчуці, яке проводив перший заступник міського голови Володимир Пелипенко.

Громадський бюджет (бюджет участі) – це частина бюджету міста, обсяг якого спрямовуються на фінансування заходів, визначених з ініціативи  громадян та оформлених у проектні пропозиції, що стали переможцями конкурсу. Цього року на впровадження «Громадського бюджету Кременчука-2018»  в життя з міського бюджету планується виділити 6 млн грн. Переможцями партисипаторного бюджету має стати 1 – загальноміський проект, 11 проектів по секторам, на які умовно розбита територія Кременчука, та 1 проект у закладах соціальної сфери. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Проводити інформування жителів Кременчука про можливість створення проектів у рамках «Громадського бюджету Кременчука-2018», які вони можуть втілити в життя на своїх мікрорайонах,  підтримати і проголосувати, планують  у 4 районах міста, зокрема: на Молодіжному – у парку Воїнів Інтернаціоналістів, у нагірній частині – біля Макдональдсу, у центральній частині міста – у сквері «Ім. Олега Бабаєва» та у Крюкові. Презентацію початку старту  нового бюджету участі проведуть у сесійній залі адмінбудівлі Кременчуцької міської ради. Як і минулого року, інформувати населення про «Громадський бюджету Кременчука-2018» будуть і по мікрорайонах та навчальних закладах міста. У місті  також планують профести тематичний флеш-моб, а школах – конкурс дитячого малюнка, наприклад, на тему: «Яким має бути проект громадського бюджету».