Ви тут:
Культура Полтавщина прес-конференція Суспільство 

“Найбільше хвилювався, коли виносив прапор України”, – переможець конкурсу талантів з Кобеляк Олександр Бражко

У приміщенні ОКІА «Новини Полтавщини» відбулася прес-конференція за участю абсолютного переможця Міжнародного фестивалю «Stars of the World – Alexandra Princess Angel» 2018, учня 7-Б класу Кобеляцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 імені Олеся Гончара Олександра Бражка, який отримав Гран-Прі у жанрі «Пісня рідною мовою» в Болгарії.

Юного артиста представила директор Департаменту культури і туризму Полтавської ОДА Валентина Вождаєнко.

“Департамент за сприяння облради підтримує участь талановитих дітей у всеукраїнських і міжнародних конкурсах. Цього року виділено 100 тис . грн на учась дітей і колективів в таких заходах, – зазначила вона. – А це дитина-позитив, надзвичайно артистичний. Хоча й каже, що краще б дав 5 концертів, аніж інтерв’ю журналістам”.

Олександру нещодавно виповнилося 12. Навчається у Кобеляцькій дитячій музичній школі по класу акордеону, займається вокалом у Полтаві. Перша нагорода була на фестивалі Наталії Май “Зірковий хіт” (1 місце) минулого року. На конкурсі “Квітограй” у Миргороді — теж 1 місце. Отримав президентську відзнаку на Всеукраїнському конкурсі “Яскраві діти України”, що відбувався цього року.

Неодноразово виступав на обласних сценах. Навесні у Полтавському обласному театрі ім. Гоголі під час міжнародного тетральний конкурсу модельного агенства, у якому брали участь Литва, Латвія, Болгарія, журі побачило виступ Олександра. Так його запросили до Болгарії (м. Барна).

“Коли отримали запрошення, спочатку трохи розгубилися. Але отримали запевнення від Валентини Вождаєнко щодо підтримки і почали готуватися”, – згадує мама юного артиста Світлана Петрівна.

Хлопець працює в естрадному жанрі.

“Подобається, бо можу і співати, і танцювати. Приготував 2 пісні — одна презентує державу, а інша — конкурсна. На підготовку дали тиждень. Коли виступав, не хвилювався. Більше хвилювався тоді, коли виносив прапор України” – зізнався Олександр.

Він розповів про враження від конкурсу.

 

“Україна виступала останньою. Сцена була дуже маленька, можливо, для того, щоб ходили або стояли на місці. А я бігав по сцені. Під час гала-концерту, майже перед моїм виходом, я відчув, що ногу тягне вниз. Я подивився на взуття, і побачив, що на правій нозі відпав каблук. Ми прийняли рішення зняти взуття і я вийшов на сцену у шкарпетках. Журі більше звертало увагу на артистизм, а діти помітили і запитували потім, чого я босий”.

Сценічний костюм був звичайний шкільний, потім з нього зробили конкурсний — нашили на нього квітасті хустки і світловідбивні смужки. У жорсткій боротьбі, коли змагалися 40 талановитих дітей, Олександр виборов Гран-прі. Він та дівчинка з Ізраїлю отримали однакову кількість балів, тож довелося ще поборотися, щоб показати свою майстерність. Як результат – його запросили в Ізраїль на міжнародний фестиваль.

Далі хлопець хотів би вчитися на актора і водночас продовжувати співати. Проте зараз треба думати про школу, запевнив він.