Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На святкування Дня міста до Кременчука приїхали почесні гості і добрі друзі з Литви, Білої Церкви, Бердянська та Олександрії

Сьогодні відбулася зустріч міського голови Віталія Малецького з Міністром-радником Посольства Литовської Республіки в Україні паном Саулюсом Лабутісом, віце-президентом ТПП України Валерієм Королем та делегаціями з міста Олександріята з міст-побратимів Біла Церква і Бердянськ.  Офіційний візит гостей міста приурочений відзначенню 447-річниці від дня заснування Кременчука та 75-річниці визволення його від нацистських загарбників. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Міський голова Віталій Малецький зазначив, що дуже приємно відзначати значущі дати Кременчука в колі його друзів і партнерів. Якщо говорити про сьогодення міста, то воно є відкритим для спілкування та співпраці з усіма, хто пропонує цікаві взаємовигідні пропозиції для економічного розвитку та розвитку громадянського суспільства.

Керівник міста підкреслив, що в  рамках святкування Дня народження Кременчука розпочинається основний цикл загальноміських святкувань. Центральне місце в ньому посідатиме фестиваль «Солодкий Кременчук». Якщо раніше вважалося, що Кременчук є потужнім промисловим центром Полтавського регіону з розвиненими машинобудівним, металургійним, нафтопереробним секторами, то в останні роки в ньому активно розвивається ще й харчова промисловість. Наразі кременчуцькі виробники солодкої продукції  посідають лідерські позиції на різних рівнях у виробництві солодощів, кондитерських виробів. Підтвердженням цьому є фестиваль «Солодкий Кременчук», який проводиться третій рік поспіль, щороку набуваючи більших масштабів, надає можливість місцевим кондитерам і кулінарам продемонструвати свою продукцію та майстерність приготування смаколиків.  

Міністр-радник Посольства Литовської Республіки в Україні пан Саулюс Лабутіс подякував кременчуцьким колегам за дружній прийом, висловивши сподівання на подальшу продуктивну працю та  партнерські стосунки з Кременчуком.  Він підкреслив, що співробітництво з високорозвиненими країнами в різних галузях – це одна з головних базових складових, що допоможе українській державі стати повноправним членом Європейського співтовариства.

Із вітальними словами також звернулися делегації з міст-побратимів Біла Церква і Бердянськ, а також Олександрії. Вони підкреслили, що у Кременчуці багато прогресивного досвіду, який буде в нагоді в інших територіальних громадах країни.