Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщину прямує перший із замовлених американських локомотивів

Вантажне судно з тепловозом має прибути у порт Чорноморська, після чого локомотив відправлять до Крюкова для доукомплектації.

Про це повідомляє Центр Інформаційних стратегій.

“Локомотив TE33AC перевозиться судном BBC Balboa. За даними сервісу Мarinetraffic, воно вже знаходиться в Чорному морі і сьогодні до кінця дня має прибути в порт Чорноморськ”, – йдеться у повідомленні.

Згідно з даними “Вікіпедії”, тепловоз ТЕ33А — вантажний тепловоз з асинхронним тяговим приводом розрахований для залізниць з колією 1520 мм, представник родини локомотивів GE Evolution Series. Створений підрозділом GE Transportation компанії General Electric.

Новий тепловоз спроектований за технічними вимогами, стандартами і ГОСТами для залізниць колії 1520 мм. Це односекційний шестивісний локомотив потужністю 3356 кВт з 12-циліндровим чотиритактним V-подібним дизелем типу GEVO12. Оснащений мікропроцесорною системою управління з електронним уприскуванням палива і бортовою системою діагностики. В експлуатації новий односекційний тепловоз здатний замінити двосекційний тепловоз типу 2ТЕ10. Порівняно з попереднім поколінням тепловозів на цих локомотивах знижені шкідливі викиди в атмосферу більше ніж на 40 %, витрати палива і мастила — на 17 %