Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині відбувся другий Міжнародний фестиваль культури “Гребінчині вечорниці” (ФОТО)

Вихідними у селі Мар’янівка Гребінківського району відбулося відкриття ІІ Міжнародного фестивалю культури «Гребінчині вечорниці».

Свято розпочалося вшануванням пам’яті письменника-байкаря, громадського діяча Євгена Гребінки на його могилі, пише grebenka.com.

Далі дійство продовжувалося біля Мар’янівського сільського будинку культури, де гостей зустрічали кумоньки Мотря і Феська, які запрошували на гуляння до хутору, де Гребінківська об’єднана територіальна громада та сільські ради Гребінківського району не тільки презентували свої виставки, а й пригощали дорогих гостей смаколиками.

На урочистому відкритті фестивалю з вітальним словом виступили народний депутат України Ігор Мосійчук, міський голова Віталій Колісніченко, голова райдержадміністрації Віталій Роспопов, голова районної ради Валерій Зінченко, автор ідеї Микола Рудаков. Фестивальну програму продовжили колективи та виконавці художньої самодіяльності громади та закладів культури району.

Ще однією подією стало відкриття музею братів Гребінок. Гості свята з захопленням розглядали музейну експозицію та уважно слухали екскурсовода, який розповідав про життєвий та творчий шлях Євгена та Миколи Гребінок. 

Другий фестивальний день продовжився 9 вересня в місті Гребінка оглядовою екскурсією містом, майстер-класом від Світлани Малюкової у дитячій музичній школі. Завершальний акорд Фестивалю – Гала-концерт у міському Будинку культури за участю переможців Фестивалю та відомих діячів культури України.