На Кубку світу з підводного спорту українці здобули 22 нагороди

З 20 по 25 вересня таїландське місто Пхукет приймало фінал Кубка світу з підводного спорту (плавання в ластах). За підсумками турніру в медальній скарбничці збірної України 22 нагороди.

У категорії «дорослі» українські спортсмени завоювали 10 медалей, повідомляють у Міністерстві молоді та спорту.

Олександр Одиноков став найшвидшим в плаванні в ластах на дистанції 800 м та фінішував другим на 400 м.

На другу сходинку турнірного п’єдесталу в плаванні в біластах на 50 м піднялася Анна Козир

Бронзовими призерами змагань стали Євгенія Олейнікова (800 м, плавання в ластах); Артур Артамонов(50 м, плавання в біластах); Яна Трофимець (200 м, плавання в ластах); Крістіна Мусієнко (100 м, плавання з аквалангом); Євген Степанчук (100 м та 200 м плавання в біластах)

Також українці замкнули трійку лідерів у змішаній естафеті 4х100 плавання в ластах.

Серед юніорів українки стали найшвидшими в естафеті 4х100 м, плавання в ластах.

Найбільший медальний здобуток має в своєму особистому активі Єлизавета Вакарева. Спортсменка тричі підкорила найвищу сходинку п’єдесталу Кубка світу серед юніорів на сто та двохсот метрівці та на дистанції 200 м плавання в біластах.

Вікторія Уварова стала кращою у плаванні з аквалангом на 100 м та плаванні в ластах на 50 м. Окрім того в доробку Уварової срібна нагорода у пірнанні на 50 м.

Дві золоті нагороди до медальної скарбнички додала Вірсавія Березна, здобувши перемогу на дистанції 50 м, плавання в біластах, а також стометрівці плавання в ластах.

«Срібло» на дистанції 200 м плавання в ластах та бронзу в пірнанні на 50 м здобула Валентина Рєзнік.

Ще одну бронзу до командного активу завоював Володимир Сущенкоу плаванні в ластах на дистанції 800 м.