Ви тут:
Суспільство Україна 

На європейському економічному форумі згадували про Гадяцький договір

У польському місті Криниця-Здруй відбувся 28-й Економічний форум “Європа спільних цінностей чи Європа спільних інтересів”– найбільший у Центральній та Східній Європі, повідомляють у Гадяцькій міській раді.

У цьогорічному форумі взяли участь понад 3 тис. гостей – політиків, бізнесменів, діячів культури, громадських активістів. В рамках заходу відбувалось багато тематичних конференцій, спільних нарад, робочих панелей, на яких формувалось спільне європейське бачення сучасного стану Європи і процесів, котрі в ній відбуваються.

В одній із панельних дискусій під назвою «Місцева історія – створення міжнародного партнерства» взяв участь Гадяцький міський голова Володимир Нестеренко. Саме в цьому блоці обговорювали історичну подію, яка є важливою для розвитку польсько-української співпраці – Гадяцького договору.

У рамках Форуму також відбулася презентація виставки, присвяченої 360-річчю підписання Гадяцького договору. Її представлять і в Гадячі 16 вересня під час спільної з поляками конференції «Чому варто пам’ятати про Гадяцьку унію?»