Ви тут:
Суспільство Україна 

На Форумі видавців у Львові представлять новинки пригодницької літератури для підлітків

19 вересня у Львові стартує найважливіша книжкова подія осені – “Форум Видавців”. Упродовж 5 днів можна буде відвідати 1000 культурних та освітніх заходів, поспілкуватися з авторами і придбати книжки. Видавництво “Ранок” підготувало інформацію про книжкові новинки для дітей та підлітків, які мандруватимуть на 25 Book Forum.

Зокрема, читач побачить пригодницьку серію захопливих історій сучасних українських авторів.

Іронічний детектив знаної сучасної української письменниці Лесі Ворониної “Суперагент 000. Таємниця золотого кенгуру”. Нездоланний Супергерой 000, як і годиться всім супергероям, розплутує найзагадковіші злочини, перемагає найпідступніших ворогів і рятує світ від неминучої загибелі.Сповнені жартів, іронії та смішних натяків, повісті про Гриця Мамая зацікавлять не тільки дітей та підлітків, а і їхніх батьків, якщо раптом вони не читали перші, вже раритетні, видання книжки.

Сергій Лоскот. “Таємне завдання капітана Кепа”.

Бувалий у бувальцях, суворий морський капітан Кеп отримує таємничого листа. Виявляється, він мусить врятувати мешканців країни Щастя, у яких викрали рубінове серце. Нібито саме ця коштовність є запорукою безхмарного життя містян. Героїчний самітник приймає виклик. Йому доведеться розплутати клубок таємниць та загадок, а заодно він розкриває секрет власного щастя.

Ольга Голубєва. “Неймовірні пригоди Мандарини Сергіївни”.

У житті завжди є місце дивовижам, несподіванкам і, звісно ж, усіляким щоденним подвигам. У цій смішній книжці книгодрузяки познайомляться із супергероїчною бабусею. Історії про свій дивовижний життєвий досвід вона розповідає своїм онукам. О, як же багато не здогадуємося про своїх бабусь!

Серед новинок осені – продовження славнозвісних “Героїв Олімпу” та “Школи Добра і Зла”.

“Знак Афіни” від Ріка Ріордана.

Найбільша таємниця олімпійських богів розкрита: існує другий табір напівбогів – римський Табір Юпітера. І, якщо вірити Джейсонові (єдиному відомому напівбогові-римлянові), контингент у ньому не зовсім привітний – вимуштрувані, безжальні легіонери…

“Школа Добра і Зла. Останнє Довго та Щасливо” від Зомана Чейнані.

Директор Школи Зла повернувся, а разом із ним наближаються зміни в усьому чарівному світі: винищити будь-яке Довго та Щасливо і стати володарем світу Зла. Завадити цьому може лише Агата та Софі, бо це їхня казка.