Ви тут:
Суспільство Україна 

Найбільше біометричних паспортів оформили через Київ

Жінки частіше, ніж чоловіки, оформлюють закордонний біометричний паспорт в Україні, а найбільше біометричних паспортів оформлено у Києві.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, передає УНН.

“З 2016 року Державна міграційна служба видала 10 мільйонів закордонних біометричних паспортів. 52% паспортів отримали жінки, 48% паспортів отримали чоловіки. Середній вік власника закордонного біометричного паспорту – 40 років”, – повідомив Аваков.

Найбільше біометричних паспортів оформлено у Києві.

“З 11 червня 2017 року за біометричним паспортом за кордон виїхало 6 213 619 громадян України”, – вказав міністр.

Він також розовів, що сьогодні український паспорт – 24-й у світі за кількістю країн, куди може подорожувати його власник без візи.

“Протягом 12 місяців дії безвізу українці оформили понад 5 мільйонів закордонних паспортів, тоді як раніше річний обсяг видачі цих документів не перевищував 2,5 млн”, – додав Аваков.

За українським паспортом можна без віз поїхати до 90 країн, віза по прибуттю потрібна у 41 країні, у 67 країнах необхідно оформлювати візу заздалегідь, вказав він.

Крім того, з початку року в Україні оформлено понад 3,7 млн закордонних паспортів та близько 900 тисяч ID-карток, а загалом з 2016 року оформлено майже 2,3 млн ID-карток.