Ви тут:
Політика Полтавщина Суспільство 

Міський голова Полтави вважає сесію 31 серпня нелегітимною

На позачерговій сесії міськради 31 серпня депутати  голосували за звільнення секретаря міської ради Оксани Деркач. Проте, міський голова Олександр Мамай називає сесію неправомірною та заявляє про звернення в Службу безпеки України та інші правоохоронні органи.

Мер вважає, що ініціатори зібрання – депутати фракцій “Самопоміч”, СДП, “Рідне місто” та БПП “Солідарність” – порушили регламент та закони. Зокрема, шість новообраних депутатів не можна вважати повноважними. Тож у залі було 19 депутатів, а не 25, вважає міський голова. Електронною системою було зареєстровано взагалі три депутати.

Тому всі документи, які”наприймали” 31 серпня, Мамай вирішив направити правоохоронцям.

Нагадаємо, у ході таємного голосування 22 депутати міськради підтримали звільнення секретаря міськради Оксани Деркач, а три бюлетені комісія визнала недійсними.

Сама Оксана Деркач також називає сесію 31 серпня нелегітимною і вважає себе діючим секретарем міськради.

На її думку, на сесію повинна була прийти більшість. Коли відбувається заміна депутатів, або входження за списком нового депутата за рішенням ТВК, то повинна спочатку відкритися сесія за старим складом, потім оголошується  рішення ТВК, вручаються партійні посвідчення депутатам і лише тоді депутатів можна вважати правомочними, – заявила Оксана Деркач.

За її словами, вона з 25 серпня перебуває у відпустці.

Щодо відкликання і заміни 6-ти депутатів, то справа оскаржується і нині перебуває в судах.