Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Легалізація зарплат та зайнятості населення: з початку року роботодавці Полтавщини додатково уклали майже 3 тис. трудових угод

Як повідомили в управлінні податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Полтавській області, використання нелегальної найманої праці є одним із порушень, які виявляються під час перевірок суб’єктів господарювання.

Протягом січня-серпня 2018 року органами ДФС Полтавщини виявлено 558 найманих осіб, які працювали без оформлення трудових відносин з роботодавцем. За результатами перевірок до бюджету донараховано майже 6,6 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб, 1,3 млн грн єдиного внеску та 0,4 млн грн військового збору.

Представники органів ДФС області входять до складу робочих груп з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, створених за ініціативою місцевих органів виконавчої влади, які здійснюють обстеження виробничих, торгових приміщень юридичних та фізичних осіб, місць здійснення підприємницької діяльності. Проводиться роз’яснювальна робота з роботодавцями. За результатами цих заходів роботодавцями додатково укладено 2784 трудових угод з найманими працівниками.

За результатами інших вжитих заходів до державної реєстрації залучено 92 громадянина, які здійснювали підприємницьку діяльність без реєстрації. До бюджетів додатково сплачено 0,1 млн грн податку на доходи фізичних осіб.

Головне управління ДФС у Полтавській області