Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Леді Гага оприлюднила фрагмент балади, яку вона виконає у фільмі “Зірка народилася”

Американська співачка Леді Гага опублікувала на своїй сторінці в Twitter фрагмент балади, яку вона виконує у фільмі “Зірка народилася”. Можлива назва композиції Is That Alright? (“Це влаштує?”), повідомляє 112.ua.

Фільм розповідає про кантрі-музиканта Джексона Мейні (Бредлі Купер). Він переживає творчу кризу, і його кар’єра йде на спад. Одного разу він знайомиться з талановитою невідомою співачкою Еллі (Леді Гага). Між ними спалахує роман і Джексон допомагає дівчині почати музичну кар’єру. Популярність Еллі зростає стрімкими темпами. Але разом із тим Джексону важко миритися зі спадом у свої творчості.

Бредлі Купер не тільки виконав головну роль у картині, але й виступив її режисером, автором сценарію і продюсером.

Прем’єра стрічки відбулася на Венеціанському кінофестивалі, де зібрала високі оцінки критиків. На українські екрани фільм вийде 11 жовтня.

Раніше в США зняли вже три фільму під назвою “Зірка народилася”, які обігравали цей же сюжет. Найбільш відомий із них вийшов у 1976 році з Барбарою Стрейзанд і Крісом Кристофферсоном в головних ролях. Та картина отримала п’ять “Золотих глобусів” і “Оскар”.