Ви тут:
Комуналка Полтавщина Суспільство 

Кременчужан закликають вчасно розраховуватися за спожиті послуги

Сьогодні  на засіданні штабу з підготовки теплоелектроцентралей, котелень, теплових мереж та опалювальних систем до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років, яке проводив заступник міського голови Валерій Декусар, керівник КП «Теплоенерго» повідомив, що заборгованість населення за тепло та гарячу воду станом на 6 вересня поточного року складає 18 млн грн.

Цього року, щоб відновити гаряче водопостачання мешканцям Раківки, з міського бюджету  КП «Теплоенерго» було виділено 20 млн грн, завдяки чому вдалося погасити борг перед вагонобудівним заводом. Але у зв’язку із тим, що не всі споживачі вчасно розраховуються за спожиті послуги, у комунального підприємства  знову з’явилася 8 млн грн  заборгованості  перед ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» за отриманий теплоносій. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Борги населення перед підприємством не тільки не дозволяють КП «Теплоенерго» вчасно розраховуватися з вагонобудівним заводом, а й проводити планову заміну теплових мереж, зношеність яких складає більше 80%.

Керівництво КП «Теплоенерго» звертається до своїх споживачів, жителів Кременчука, особливо мікрорайону Раківка, з проханням погасити борги перед підприємством. Це дасть можливість безперебійно отримувати послуги з тепло- та гарячого водопостачання, забезпечити проведення  планових та капітальних ремонтних робіт на мережах.