Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчук готується до Дня міста

У Кременчуці триває активна підготовка до Дня міста. На сьогодні вже узгоджені основні заходи, що будуть проводитися упродовж вересня. Наймасштабнішим серед них є фестиваль «Солодкий Кременчук», що проходитиме 22 -23 вересня.
Втретє Кременчук збере пошановувачів та виробників солодкого, які пригощатимуть, продаватимуть, показуватимуть, проводитимуть майстер – класи і вкотре засвідчать, що саме Кременчук – є солодкою столицею України. У програмі цих днів буде багато різних культурно – мистецьких, спортивних, конкурсних заходів, різноманітних виставок та цікавих видовищ.
Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.
Завітає на свято у улюблений герой багатьох поколінь – Остап Бендер. Увечері ж на усіх жителів та гостей міста чекатиме чудова концертна програма за участі як творчих колективів міста, так і зірок української естради.
Загальноміські заходи, присвячені 75 –річчю визволення Кременчука від нацистських загарбників, будуть проводитися протягом всього місяця, починаючи вже з наступного тижня. Для ветеранів підготовлені святкові заходи у мікрорайонах, 28 вересня відбудеться покладання квітів до усіх пам’ятних місць, а 29 вересня, саме у день визволення міста, загальноміський мітинг.
Крім того, на містян чекають заходи, присвячені Міжнародному дню миру, фестиваль голубів та багато-багато іншого.