Ви тут:
Споживач Суспільство Цікавинки 

Користувачі знову скаржаться на проблеми із Poco F1: що не так зі смартфоном

Смартфон Xiaomi Poco F1 ще до релізу привернув до себе увагу тим, що став найдешевшим пристроєм із процесором Snapdragon 845. Проте невдовзі після придбання девайсу деякі користувачі почали звертати увагу на інші особливості новинки і доволі неприємні. Про це повідомляє “24 канал” з посиланням на Gizmochina.

На форумі XDA-Developers деякі користувачі стали викладати фотографії Pocophone F1, на яких видно засвітки по краях дисплеїв смартфонів. Один з власників пристрою розповів, що магазин, в якому він придбав Pocophone, спочатку відмовився замінити бракований ґаджет, хоча сервісний фахівець підтвердив наявність проблеми. Проте, після численних звернень, повернення прийняли.

Білі плями по краях екрану смартфона з’являються через нерівномірне підсвічування, тому усунути їх самостійно користувачі не в змозі. Як правило, недолік добре помітний, якщо поставити на телефон тему з темним тлом: так засвітки, якщо вони є, будуть помітні найкраще. Для виявлення несправності добре підходять і різні тести дисплея.

З технічної точки зору проблема засвічення не відноситься до розряду критичних. Згодом вона не посилюється і на роботу пристрою ніяк не впливає, лише час від часу приносить дискомфорт власникам.

Виробник поки ніяк не коментує проблему, але є ймовірність, що браковані екземпляри з першої партії відкличуть або замінять на нові.