Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Корисні властивості гарбуза: використовуємо правильно

Хоча досі вчені так і не вирішили що таке гарбуз – овоч чи ягода, – більшість з дитинства звикли його називати овочем. До того ж він дуже корисний, нагадує Ukr.media.

Корисні в гарбузі і насіння і сам гарбуз. Гарбуз гасять, запікають, готують з нього кашу. Гарбуз підходить для дієтичного та дитячого харчування. Гарбуз довго зберігатися, тому ним можна запасатися про запас.

Калорійність гарбуза на 100 грам всього 22 ккал, тож він дуже низькокалорійний. Тому гарбуз просто незамінний продукт для бажаючих схуднути, а також при ожирінні.

 

Гарбуз містить величезну кількість вітаміну А (каротину), за кількістю каротину гарбуз прирівнюється до моркви. Він покращує обмінні процеси, що відбуваються в організмі. Особливо цінний гарбуз тим, що в ньому міститься вітамін К, який сприяє згортанню крові, цей вітамін практично відсутній в інших овочах. Також гарбуз чемпіон серед овочів за вмістом заліза.

Оскільки в гарбузі міститься багато калію, гарбуз корисно включати в раціон людям з серцево-судинними захворюваннями, так як калій позбавляє від набряків, сприяє зміцненню судин, покращує роботу нашого серця. Гарбуз корисний при гіпертонії, а свіжий гарбузовий сік ще й заспокоює нервову систему.  При екземі, опіках та інших захворюваннях шкіри застосовують компреси з тертого гарбуза.

Проте: з обережністю до гарбуза потрібно ставитися при цукровому діабеті. При діареї, розладах кишечника гарбуз також протипоказаний.