Ви тут:
Суспільство Україна 

Командувач Сухопутних військ ЗС України перевірив бойову готовність підрозділів на Херсонщині (ФОТО)

Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковник Сергій Попко перевірив стан бойової готовності та виконання заходів бойового злагодження в одній з окремих мотопіхотних бригад оперативного командування “Південь”. Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

Також він нагородив військовослужбовців державними та відомчими нагородами.

Головною метою роботи керівника виду Збройних Сил України була перевірка організації територіальної оборони в Херсонській області та Півдні України в цілому.

За його словами: “Своєчасність і правильність інтенсивного розвитку системи територіальної оборони України переконливі”.

“Військові частини, підрозділи територіальної оборони крім виконання завдань воєнного характеру, таких як ізолювання району бойових дій, охорона й оборона важливих об’єктів, боротьба з диверсійно-розвідувальними групами тощо, беруть активну участь в ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру, вирішенні інших, раптово виникаючих, завдань”, — зазначив Командувач.

Окрім того, він наголосив, що завдяки оперативним та злагодженим діям підрозділів Херсонської бригади територіальної оборони за лічені години вдалося розконсервувати та підготувати табір відпочинку “Таврія” для прийому та розміщення дітей, евакуйованих з небезпечних, внаслідок витоку отруйних хімічних речовин районів.

“Злагоджена робота органів державної влади, військового управління та неурядових громадських організацій незмінно дає швидкі позитивні результати”, — додав генерал-полковник Сергій Попко.