Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

Колишнього депутата Великогабачанської райради визнали винним у корупції

Завдяки принциповій позиції прокуратури Полтавської області, колишнього депутата Великогабачанської райради визнали винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією.

Установлено, що колишній депутат Великобагачанської районної ради, будучи суб’єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», не подав щорічну декларацію у передбачений законодавством строк.

Прокуратурою забезпечено участь у розгляді протоколу про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог фінансового контролю).

За принципової позиції органів прокуратури, екс-депутата визнали винним у вчинені адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією та наклали стягнення у виді штрафу.

Прокуратура Полтавської області, як спеціально уповноважений суб’єкт у сфері протидії корупції, і надалі вживатиме заходи, направлені на притягнення до передбаченої законодавством відповідальності осіб, які вчинили  адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією.