Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

Глобинська, Засульська та Пирятинська ОТГ зменшать витрати на енергію

З Полтавщини відібрали три об’єднаних територіальних громади, які отримають підтримку в розвитку енергетичного менеджменту. Зокрема, це Глобинська, Засульська та Пирятинська ОТГ Полтавської області.

Про це повідомили на сайті grebenka.

Нагадаємо, програма ULEAD з Європою / ULEAD with Europe від Децентралізація та європейських партнерів України розпочала ініціативу «Підтримка енергетичного менеджменту в об’єднаних громадах». З цього приводу на захід в Києві з’їхалося 100 зацікавлених представників національних та міжнародних організацій, і представники 30 відібраних ОТГ.

Ця ініціатива U-LEAD реалізується спільно з проектом GIZ «Енергоефективність у громадах II» і триватиме до жовтня наступного року. Тридцять ОТГ отримають технічну підтримку у створенні інтегрованих систем енергетичного менеджменту і плани дій сталого розвитку енергетики та клімату (SECAP). Так вони звільнять гроші для життєво важливих інвестицій у комунальні послуги та соціально-економічний розвиток.

Ефективне використання ресурсів та зосередження уваги на стійкій енергетиці є конкретними кроками до кліматичних цілей та підвищення якості життя в цілому.