ХК “Кременчук” розгромив у Харкові місцеве “Динамо”

Свій другий матч у новому сезоні УХЛ “Кременчук” зіграв знову в гостях – на цей раз в Харкові проти “Динамо”. Про це повідомляє прес-служба ХК “Кременчук”.

Матч кременчужани почали впевнено, вже на четвертій хвилині відкривши рахунок. Данило Фурса завершив комбінацію партнерів і закинув свою першу шайбу в УХЛ. “Городяни” продовжували атакувати, але на перерву команди пішли з мінімальною перевагою гостей.

Велика кількість голів вболівальники побачили у другому періоді. Спочатку на 25-ій хвилині відзначився Олексій Красильников, а на 38-ій хвилині в меншості Олексій Кисельов (також дебютна шайба в УХЛ) збільшив рахунок до 3: 0 на користь хокеїстів в білих майках. Харків’яни кинулися рятувати ситуацію і закинули за хвилину до перерви шайбу в “роздягальню”. Здавалося, що цей гол може додати впевненості господарям, але Гліб Кривошапкін з гострого кута пробив Тимура Мамедова, відновивши гандикап в три шайби.

У кінцевій двадцятихвилинці гості довели справу до розгрому, провівши ще дві шайби у ворота динамівців, які гостро атакували ворота Микити Гордюшина на початку періоду. Надійна гра голкіпера і злагоджені дії польових гравців кременчужан дозволила довести рахунок до 6: 1 на свою користь і набрати перші три очки в новому чемпіонаті УХЛ. П’ятий гол на рахунку капітана кременчужан Тимур Гриценко (в меншості), а Олексій Кисельов закинувши шосту шайбу оформив дубль у двобої.

Наступний поєдинок зіграє вдома на СК “Айсберг” 23 вересня о 14:00. Суперником підопічних Олександра Савицького будуть київські “Крижані Вовки”.

МХК “Динамо” – “Кременчук” 1: 6 (0: 1, 1: 3, 0: 2)