Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Газопромислове управління «Полтавагазвидобування» відзначило свій 55-річний ювілей

Учора у міському Будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення 55-ї річниці створення газопромислового управління «Полтавагазвидобування». На святі були присутні керівництво та працівники підприємства, а також почесні гості – представники міської та обласної влади, районних у Полтаві рад. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Під час заходу керівники підприємства прозвітували про його роботу та похвалилися планами на майбутнє:

– «Полтавагазвидобування» завжди було локомотивом розвитку газонафтової галузі України. Проведена величезна робота по створенню відкритого, добропорядного, дбайливого підприємства. Кожна тисяча кубометрів газу та кожна тона конденсату, які ми піднімаємо на поверхню, не тільки збільшує ВВП нашої країни, а й забезпечує сплату податків. Чим більше ми видобуваємо вуглеводів, тим менше ми закупаємо їх закордоном і тим стабільніша наша національна валюта, – зауважив голова правління «Полтавагазвидобування Олег Прохоренко.

Також, він зазначив, що програма розвитку підприємства, яку запровадило керівництво «Полтавагазвидобування» внесла не тільки фундаментальні зміни в розвиток нафтогазової видобувної галузі в Україні, а й дозволила почати залучати найновіші технології, забезпечувати роботою тисячі співвітчизників.

З вітальним словом до працівників ГУ «Полтавагазвидобування» звернулася заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ольга Борисенко:

– Ваше підприємство – є одним із провідних виробничих підприємств. І це, без сумніву, заслуга кожного з вас. Завдяки вашій кропіткій праці, любові до справи, якою займаєтесь, «Полтавагазвидобування» має високі показники продуктивності. Завдяки цьому збільшуються і надходження у бюджет міста, що дає можливість розвивати міське господарство, соціальну сферу Полтави. В кожному оновленні та реконструкції комунальних об’єктів, соціальній підтримці полтавців є ваш вклад, ваша заслуга, ваша робота!

Принагідно, Ольга Борисенко привітала усіх присутніх і з професійним святом, яке відзначатимуть незабаром – Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

поширити новину: