Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Google створила путівник для мандрівників Touring Bird

Хоча в Google вже є додаток Maps, який допомагає шукати відомі місця, готелі та ресторани поблизу, в компанії розробили окремий сайт, який спеціалізований саме на туризм,повідомляє MediaSapiens.

Мандрівникам пропонується обрати місто та за допомогою фільтрів вибрати різні місця для відвідування чи заняття. У фільтрах можна вказати й бюджет, аби сайт шукав такі пропозиції, які не будуть перевищувати його межі.

Цікавинки в містах Touring Bird розбиває й за темами: наприклад, підбирає усі місця та події, що стосуються місцевої їжі, мистецтва чи видатних історичних локацій. За задумом творців, сайт має допомогти мандрівникам шукати, порівнювати та бронювати тури й квитки від різних компаній та провайдерів у найпопулярніших місцях світу й робити це все на одному сайті.

Зараз на сайті Touring Bird доступні 20 міст, серед яких Берлін, Прага, Амстердам, Барселона, Лондон, Мадрид, Париж, Рим та інші.

Лакс Пуджарі (Lax Poojary), який керує командою Touring Bird пояснив, що оптимальна тривалість подорожі для більшості людей від 3 до 8 днів. При цьому усі активні заняття й відвідування головних туристичних місць вони воліють планувати на перші дні, а наостанок подорожі залишають ті місця чи розваги, які потребують більшої уваги та занурення в них. «Ми хотіли побудувати “єдиний магазин”, який даватиме й те, і те», – розповів Лакс Пуджарі.